Информация о проведении общенационального собрания «Семейное воспитание – основа формирования гражданственности, подрастающего поколения»

«Отбасылық тәрбие - азаматтық, жас ұрпақ негізін қалыптастыру» республикалық жиналысын өткізу туралы ақпарат

2019 жылдың 15 мамырында Самарка НМ-де ұлттық жиналыс өтті. Кездесуге 33 ата-ана қатысты.

Күн тәртібінде келесі мәселелер қаралды:

- «Рухани Жаңғыру» бағдарламасының рөлі және жас ұрпақты тәрбиелеу;

- ата-аналар мен мектептердің өзара әрекеттесуін нығайтудағы отбасылық құндылықтар;

9-сынып оқушыларының қорытынды аттестациясы;

- Оқу жылының қорытындылары, оқушылардың білім сапасы;

-Мектепті басқарудағы Қамқоршылық кең қызметі;

-Оқу кеңестерінің және білім беру ұйымдарының ата-аналар комитеттері.

Жаңартылған күні: 15.05.2019 21:06
Құрылған күні: 26.02.2020 14:17