«Әдістемелік бірлестіктерді құру туралы және әдістемелік бірлестіктер басшыларын тағайындау»

09.12.2021

«Ақмола облысы білім басқармасының Атбасар ауданы бойынша білім бөлімі Самарка ауылының негізгі орта мектебі» коммуналдық мемлекеттік мекемесі

Коммунальное государственное учреждение «Основная средняя школа села Самарка отдела образования по Атбасарскому району управления образования Акмолинской области»

Атбасар ауданы, Самарка аулы Мектеп к. № 14. телфакс87164373332

Атбасарский район, с.Самарка ул.Мектеп№14.

телфакс 87164373332

e-mail: samarka.shkola@mail.ru

БҰЙРЫҚ

e-mail: samarka.shkola@mail.ru

«2» қыркүйек 2021жыл

«Әдістемелік бірлестіктерді құру туралы

және әдістемелік бірлестіктер басшыларын тағайындау»

2021-2022 оқу жылының басталуына байланысты БҰЙЫРАМЫН

1.Келесі әдістемелік бірлестіктерді ашу және басшыларды тағайындау:

Бастауыш сынып мұғалімдерінің ӘБ (Бектыбаева Г. А., Жакишева Г. Б., Ашкенова А. Т.) және басшы болып Жакишева Г. Б.тағайындалсын.

Тілдік цикл мұғалімдерінің ӘБ (Хуатхан Е., Дегтярева Л.В., Егізбай О.) және басшы болып  Хуатхан Е. тағайындалсын.

Математикалық цикл мұғалімдерінің ӘБ (Экгардт Л. В., Гейдт К. В.) және жетекшісі болып  Экгардт Л.В. тағайындалсын.

Жаратылыстану-эстетикалық цикл мұғалімдерінің ӘБ (Бектыбаева Г. А., Куспанова Ж. С., Зиганшина К. Ф., Карпиков А. Н.) және басшы болып Куспанова Ж. С. тағайындалсын.

Сынып жетекшілерінің ӘБ (Бектыбаева Г. А., Жакишева Г. Б., Хуатхан Е., Экгардт Л. В. Егизбай О.) және басшы болып Зиганшина К. Ф. тағайындалсын.

ШМС басшысы-Гейдт К. В.

2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау мектеп меңгерушісі  Гейдт К.В-ке жүктелсін.

Мектеп директоры:                        А.Карпиков