Іс-шаралар жоспары

тасқын сулардың дайындығы мен апаттық ағысы үшін

2020 жылдың көктемінде КММ-да «Самарка негізгі мектебі

Атбасар ауданының білім бөлімі ».

Іс-шаралар атауы.

Мерзімі

Орындаушылар

1

Су тасқынына қарсы іс-шараларды жүргізу бойынша іс-әрекеттерді басқаратын және үйлестіретін комиссия құру, бұйрық бойынша бекіту және оқу орындарында 2020 жылғы көктемде тасқын сулардың дайындығы мен апаттық ағындары бойынша іс-шаралар жоспарын әзірлеу.

2020 жылдың 16 наурызына дейін

Мектеп директоры Карпиков А.Н.

2

Топ пен оқушыларды су тасқыны кезіндегі әрекеттер мен жағдайларды үйрету.

Су тасқыны кезеңінің соңына дейін үнемі.

Әкімшілік және сынып жетекшілері.

3

Ұжымдар мен оқушылар  арасында су тасқынына қарсы шаралар туралы ақпараттық-түсіндіру жұмыстарын жүргізу.

Әкімшілік және сынып жетекшілері

4

Су тасқыны жағдайына күнделікті бақылауды қамтамасыз ету, Атбасар ауданының білім бөліміне ақпарат жібере отырып, оның талдауын жүргізу.

Су тасқыны кезеңінің  соңына дейін үнемі

Әкімшілік,   мектеп

жеткізуі Бектыбаев Т.А.

5

Оқу орындарының ғимараттарын су басу және су басудың алдын алу, білім беру нысандарының жұмыс істеуі үшін жағдай жасау бойынша қажетті шараларды қабылдау.

Әкімшілік,

мектеп жеткізуі Бектыбаев Т.А.

6

Уақытша қорғаныс құрылыстарын салу үшін жедел шараларды ұйымдастыру үшін жанар-жағармай материалдарының және басқа да қажетті материалдық-техникалық құралдардың (ағаш, тас, қиыршық тас, цемент, құм, сөмке) қорын құру.

Су тасқыны кезеңінің соңына дейін үнемі

мектеп жеткізуі Бектыбаев Т.А.

7

Оқу орындарының ғимараттары мен аумақтарының шатырларынан қар мен мұзды шығару.

мектеп жеткізуі Бектыбаев Т.А.,мектеп жұмысшылары

8

Медициналық орталықтарды дәрі-дәрмектермен қажетті қамтамасыз етуді қамтамасыз ету және су тасқыны кезіндегі санитарлық-эпидемиологиялық жағдайды бақылауды күшейту.

мектеп фельдшері.

Жусупова Р.К.